foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
handel, hotelarstwo, grafika/poligrafia, logistyka, ochrona środowiska, reklama, spedycja, transport kolejowy, e-sport, biznes

Rekrutacja 2019/2020

nabor 2019 2020

Dzięki uprzejmości Hotelu Holiday Inn**** w Dąbrowie Górniczej nasi przyszli hotelarze wzięli udział w warsztatach praktycznych, poznając tajniki zawodu. Uczniowie zwiedzili obiekt, zapoznając się z zadaniami poszczególnych komórek organizacyjnych hotelu. Podczas zajęć młodzież dowiedziała się o ergonomii miejsc prac w zakładzie, przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej, organizacji pracy działu służby pięter, procedurach służby pięter, sprzęcie i środkach czystości, dokumentacji służby pięter oraz współpraca z innymi działami. Ponadto młodzież obserwowała pracę pań pokojowych, poznając techniki ścielenia łóżek.

Partnerzy

wsb dg logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.