foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
handel, hotelarstwo, grafika/poligrafia, logistyka, ochrona środowiska, reklama, spedycja, transport kolejowy, e-sport, biznes

19 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pikniku militarno - historycznym "Chwała Niepodległej". W parku przy Pałacu pod Filarami w Czeladzi odbyły się pokazy przygotowane przez grupy rekonstrukcyjne odtwarzające formacje zbrojne z czasów pierwszej wojny światowej. Uczniowie mogli zapoznać się z uzbrojeniem, wyposażeniem i strojami z epoki, "zaciągnąć" się do Legionów Polskich w biurze werbunkowym i otrzymać pomoc medyczną w polowym punkcie sanitarnym. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie na tę żywą lekcję historii.

Partnerzy

wsb dg logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.