foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
handel, hotelarstwo, grafika/poligrafia, logistyka, ochrona środowiska, reklama, spedycja, transport kolejowy, e-sport, biznes

Rekrutacja 2019/2020

nabor 2019 2020

13 grudnia 2018 roku odbył się V Rajd Turystyczny "Rajd Dekielka" pod hasłem "Zagłębiowska nuta" Celem rajdu było: poznanie walorów krajoznawczych Sosnowca, promowanie obronności i pozytywnego wizerunku wojska wśród mieszkańców, popularyzacja czynnego wypoczynku i integracja młodzieży. Rajd odbył się na "Stawikach" w Sosnowcu a uczestniczyły w nim szkoły z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi i Pilicy. W trakcie rajdu przeprowadzone zostały następujące konkurencje: uginanie ramion w podporze przodem na ławce, zwinnościowy tor przeszkód, sztafeta wahadłowa. Na zakończenie rajdu odbył się konkurs wiedzy ogólnej na temat ludzi znanych i lubianych z Sosnowca, Wojska Polskiego oraz WS Humanitas. ZSOiT w Czeladzi zajął w rajdzie pierwsze miejsce. Wyniki zostały ogłoszone w auli WS Humanitas w Sosnowcu po zjedzeniu ciepłego posiłku, którym była pyszna grochówka.

Partnerzy

wsb dg logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.