foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
handel, hotelarstwo, grafika/poligrafia, logistyka, ochrona środowiska, reklama, spedycja, transport kolejowy, e-sport, biznes

19.12.2018 r. odbyło się w ZSOiT w Czeladzi podsumowanie projektu i prezentacja bloga "Wielkie, małe historie. Czeladz w niepodległej" zorganizowane przez Stowarzyszenie Czeladzka Innowacyjna Szkola. Projekt powstał dzięki Fundacji BGK. Organizatorzy dziękują za współpracę dyrekcji ZSOiT oraz Muzeum Saturn, Miejskiej Bibliotece Publicznej i Stowarzyszeniu Miłośników Czeladzi.

Młodzież z naszej szkoły brała udział w projekcie, związanym ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Inicjatywa pod nazwą "Małe Wielkie Historie - Czeladź w Niepodległej" zakończyła się stworzeniem bloga, na którym można przeczytać artykuły i zobaczyć zdjęcia, związane z historią Czeladzi.Wyniki pracy uczniów można oglądać pod poniższym adresem https://czeladzwniepodleglej.blogspot.com. Zachęcamy do zajrzenia na blog.

Partnerzy

wsb dg logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.