foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
handel, hotelarstwo, grafika/poligrafia, logistyka, ochrona środowiska, reklama, spedycja, transport kolejowy, e-sport, biznes

Rekrutacja 2019/2020

nabor 2019 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dnia 14 grudnia 2018 nasza szkoła otrzymała prestiżową nagrodę Burmistrza Miasta Czeladzi - Pierścień Saturna. Jest to wyróżnienie dla klas mundurowych za zaangażowanie w życie miasta, ale przede wszystkim niezwykła nobilitacja. Nagrodę odebrali dyrektor Agnieszka Rutkowska, wicedyrektor Elżbieta Bazańska-Wolska i przedstawiciele klas mundurowych - dowódca Adam Grzeszny i plutonowi Dominika Musioł oraz Piotr Witek. Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Miasta Czeladź Zbigniewowi Szaleńcowi oraz całej Kapitule. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Liczymy na dalszą owocną współpracę z miastem i jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Partnerzy

wsb dg logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.