foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
handel, hotelarstwo, grafika/poligrafia, logistyka, ochrona środowiska, reklama, spedycja, transport kolejowy, e-sport, biznes

KONTO RADY RODZICÓW ROK SZKOLNY 2019/2020: Bank PKO S. A., nr: 81 1240 4937 1111 0010 8516 8704.

W naszej szkole odbył się IX Powiatowy Konkurs Językowy o tematyce świąteczno-noworocznej dla uczniów klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej pod patronatem Starosty Będzińskiego.

Kolejna edycja tego wyjątkowego konkursu przyciągnęła do naszej szkoły uczestników z całego powiatu. W konkursie wzięły udział następujące szkoły: SP1 Czeladź, SP2 Czeladź, SP5 Czeladź, SP7 Czeladź, SP1 Wojkowice, SP3 Będzin, SP6 Będzin, SP9 Będzin. Tym samym pobiliśmy rekord w liczbie uczestników.

Zwycięzcą konkursu została drużyna ze szkoły SP2 z Czeladzi. Drugie miejsce zajęła szkoła SP1 Czeladź, a trzecie SP9 Będzin. Nagrody wraz z Panią Dyrektor Agnieszką Rutkowską, wręczał obecny na konkursie Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk.

Wśród wielu bardzo fajnych mikołajkowych nagród wylosowaliśmy między innymi: słuchawki i głośniki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Będzinie oraz voucher na semestr nauki w szkole językowej Akademia Języka w Czeladzi ufundowany przez panią Katarzynę Pilc. Dziękujemy również wydawnictwom językowym Express Publishing i Macmillan.

Już dzisiaj zapraszamy na jubileuszową X edycję Konkursu Mikołajkowego.

Zdjęcia: Aleksandra Barańska klasa IIIE.

Partnerzy

wsb dg logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.