foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

KONTO RADY RODZICÓW ROK SZKOLNY 2019/2020: Bank PKO S. A., nr: 81 1240 4937 1111 0010 8516 8704.

W dniu 15 marca klasa IIIe z opiekunami p. Dominikiem Gondorkiem i ks. Robertem Tomasikiem, wzięła udział w wycieczce przedmiotowej do Tychów. Naszym celem było zwiedzenie jednego z najbardziej znanych browarów w Polsce - Tyskich Browarów Książęcych. W Muzeum przywitał nas przemawiający z portretu książę pszczyński, Jan Henryk XI Hochberg - twórca potęgi browaru. Po projekcji filmu 3D ukazującego historię tyskiego browarnictwa obejrzeliśmy zbiory Muzeum Tyskiego Browarium. Następnie udaliśmy się na zwiedzanie browaru. Mieliśmy możliwość zobaczenie niektórych hal produkcyjnych oraz różnych etapów wytwarzania i rozlewania złotego trunku.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.