foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

KONTO RADY RODZICÓW ROK SZKOLNY 2019/2020: Bank PKO S. A., nr: 81 1240 4937 1111 0010 8516 8704.

Drodzy Gimnazjaliści i Ósmoklasiści.

W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą edukacyjną i licznymi zapytaniami dotyczącymi rekrutacji, informujemy, że planujemy otworzyć wszystkie kierunki. Głównym warunkiem jednak jest założenie przez Was konta w systemie i wybranie naszej szkoły (https://slaskie-pogim.edu.com.pl/kandydat/ lub https://slaskie-posp.edu.com.pl/kandydat).

Pytacie nas o limit uczniów, który widzicie w systemie. Bardzo niepokoi Was widoczny limit uczniów w danej klasie, a widząc, że chętnych jest już więcej, nie logujecie się w obawie, że nie zostaniecie przyjęci do szkoły. Wyjaśniamy - nie martwcie się, jeśli będzie więcej chętnych, to utworzymy następne grupy. Zachęcamy zatem do logowania!

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.