foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

W piątek, 25 października br., przyłączyliśmy się do akcji zainicjowanej przez Ministra Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta".

Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności. Do akcji "Szkoła pamięta" przyłączyło się prawie 1,3 mln uczniów oraz 108 tys. nauczycieli. Za udział w tym przedsięwzięciu nasza placówka otrzymała pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.