foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

KONTO RADY RODZICÓW ROK SZKOLNY 2019/2020: Bank PKO S. A., nr: 81 1240 4937 1111 0010 8516 8704.

Dzień Otwarty w ZSOiT w Czeladzi i zajęcia klas mundurowych.

Oj działo się! Zajęcia obejmowały szkolenie z "czarnej taktyki", czyli poruszanie się z bronią i walka w terenie zurbanizowanym, przemieszczanie się pomiędzy piętrami z "czyszczeniem", czyli zdobywaniem klatek schodowych oraz wejścia do pomieszczeń. Dodatkowo system BLOS, czyli bezpieczne posługiwanie się bronią.Ponadto odbyły się zajęcia z samoobrony przed atakiem napastnika z i bez noża z wykorzystaniem systemów "KRAV MAG" I "COMBAT 56" OBRONA przed różnego rodzaju ciosami oraz chwyty transportowe.Zajęcia prowadzili st. kpr. Bogdan Stanik (na co dzień prowadzący w naszej szkole zajęcia dla grup mundurowych) oraz kpr. Paweł Słowik.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.