foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

logo eu laczone

Platforma szkoleniowa strefakursow.pl w ramach współpracy z ZSOiT w Czeladzi i pomocy ucziom i nauczycielom w czasie nauki zdalnej udostępniła bezpłatnie część swoich zasobów. Uczniowie kształcący w zawodzie technik logistyk, technik reklamy/organizacji reklamy oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej mogą zdalnie wziąć udział w kursach z: modelowania i drukowania 3D, marketingu i reklamy, arkusza kalkulacyjnego, obsługi programów z pakietu Adobe/Corel/Gimp, liternictwa i typografii.

Zaprszamy i zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą platformy.

Serdecznie dziękujęmy za współpracę i możliwość kształcenia uczniów naszej szkoły za pomocą Państwa (strefakursow.pl) platformy.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.