foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

KONTO RADY RODZICÓW ROK SZKOLNY 2019/2020: Bank PKO S. A., nr: 81 1240 4937 1111 0010 8516 8704.

Platforma szkoleniowa strefakursow.pl w ramach współpracy z ZSOiT w Czeladzi i pomocy ucziom i nauczycielom w czasie nauki zdalnej udostępniła bezpłatnie część swoich zasobów. Uczniowie kształcący w zawodzie technik logistyk, technik reklamy/organizacji reklamy oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej mogą zdalnie wziąć udział w kursach z: modelowania i drukowania 3D, marketingu i reklamy, arkusza kalkulacyjnego, obsługi programów z pakietu Adobe/Corel/Gimp, liternictwa i typografii.

Zaprszamy i zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą platformy.

Serdecznie dziękujęmy za współpracę i możliwość kształcenia uczniów naszej szkoły za pomocą Państwa (strefakursow.pl) platformy.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

 

wsl poz logo

 

wsl poz logo

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.