foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

logo eu laczone

Drodzy Absolwenci!

Po czterech latach zakończyła się Wasza przygoda z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi. Przyszło nam dzisiaj pożegnać uczniów klas IV E, IV H i IV LW.

W dość nietypowym zakończeniu roku szkolnego wzięli udział dyrektor szkoły pani Agnieszka Rutkowska, wicedyrektor pani Ewelina Korzec oraz wychowawcy klas panie: Alicja Musiałek i Iwona Sroga oraz pan Dominik Gondorek. Uczniowie obecni byli online.

W trakcie pożegnania Absolwenci wysłuchali gratulacji i podziękowań od Starosty Powiatu Będzińskiego pana Sebastiana Szaleńca, a także pani rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz.

Nasi Drodzy Uczniowie! Pozostawiliście w tej szkole wiele ciepłych wspomnień, osiągnięć i sukcesów, które są również sukcesami szkoły. Warto wszystkie takie chwile ocalić od zapomnienia.

Dyrekcja szkoły kieruje słowa podziękowania do Waszych wychowawców i nauczycieli – za trud, wytrwałość, zrozumienie, cierpliwość, konsekwencję i poświęcenie. Podziękowania należą się także Waszym Rodzicom – za to, że zawsze przy Was są i przemierzają labirynt nastoletnich emocji, wzlotów i upadków, ale niezmiennie trwają na posterunku.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne wyróżniło następujące osoby:

  • za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce nagrodzeni zostali: Adam Grzeszny, Mateusz Strojniak, Patrycja Knapik, Szymon Michalczyk, Paulina Kowalska, Weronika Marzec, Klaudia Antos, Wiktoria Urantówka, Wiktoria Marzec, Karol Gliwiński;
  • za pracę na rzecz szkoły wyróżniono: Aleksandrę Barańską, Aleksandrę Sobolewską, Paulinę Smoczyńską, Wiktorię Kutrybę, WeronikęMarzec, Wiktorię Urantówkę, Karola Gliwińskiego, Miłosza Kosa, Kamila Podsadniego, MaciejaBiałasa, Adama Grzesznego, Mateusza Strojniaka, Bartłomieja Rocha, Aleksandra Nocunia, Patryka Trzcionkę, Grzegorza Włodarczyka;
  • za reprezentowanie szkoły podczas rozgrywek sportowych podziękowano: Darii Jagodzińskiej i Mateuszowi Małemu;
  • Złoty Indeks Akademii WSB otrzymał Szymon Michalczyk.

Za współpracę ze szkołą podziękowano także Rodzicom: paniom Beacie Białas, Gabrieli Kozieł, Joannie Nowak, Katarzynie Marzec oraz panu Mariuszowi Strojniakowi.

Nagrodzonym Uczniom gratulujemy i dziękujemy.Wszystkim Wam życzymy powodzenia. Idźcie przez całe życie z takim samym zapałem i entuzjazmem, jaki czujecie w sercach dziś, kiedy kończycie szkołę. Podsycajcie Waszą młodzieńczą świeżość i ciekawość świata, którą tak łatwo zatracić w codziennym życiu. Nie rezygnujcie z marzeń i planów, pamiętając, że każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia. Nie cofajcie się, ale i nie zapominajcie o tych, którzy Was ukształtowali.

Powodzenia i połamania piór na czekających Was egzaminach!

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.