foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

logo eu laczone

Drodzy Ósmoklasiści!

Za chwilę będziecie podejmować decyzję dotyczącą wyboru szkoły.

Przypominamy Wam, że jednym z zawodów kształconych w naszej szkole i cieszących się niesłabnącym powodzeniem jest TECHNIK LOGISTYK z innowacją "Logistyka w wojsku".

Absolwent takiego kierunku będzie posiadał przygotowanie do pracy w Wojskach Lądowych, Siłach Powietrznych, Biurze Ochrony Rządu i innych.Uczniowie, którzy wybiorą tę innowację, oprócz zajęć w szkole, mają także możliwość uczestniczenia w obozach szkoleniowych.Aby Wam przybliżyć specyfikę tych zajęć poniżej umieszczamy link do filmu z tegorocznego obozu https://www.youtube.com/watch?v=4zOHPTKn2Sg Zachęcamy do wyboru naszej szkoły!

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.