foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

hotelarz 29052020Drodzy Ósmoklasiści!Zachęcając do wybrania naszej szkoły, przybliżamy Wam kierunki kształcenia.Prezentujemy film ukazujący specyfikę pracy technika hotelarstwa. Materiał powstał dzięki uprzejmości Dyrekcji Hotelu i Restauracji "Pod Filarami" w Czeladzi. W filmie możecie zobaczyć wywiad z naszą absolwentką Martyną Woźniak, która jest kierownikiem recepcji w wyżej wymienionym obiekcie. Miłego oglądania. Zameldujcie się na Grodzieckiej.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o hotelarstwie.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.