foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: ekonomia, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, sprzedaż, LO: pielęgniarstwo, ratownictwo

logo eu laczone

swieto niepodleglosci 11112020


Dzisiaj obchodzimy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, o którą przez 123 lata zaborów walczyły pokolenia naszych przodków. Dzień 11 listopada jest niezwykle uroczyście obchodzony w naszej szkole w związku z obecnością w ZSOiT klas mundurowych. Corocznie przy okazji Święta Odzyskania Niepodległości odbywa się zaprzysiężenie I klas mundurowych.

Niestety, w tym roku w związku z obostrzeniami wynikającymi z epidemii wirusa SARS-CoV-2, możemy tylko powspominać, jak wyglądały w naszej szkole obchody tego Święta w latach ubiegłych, mając nadzieję, że w przyszłym roku powrócimy do obchodów rocznicy 11 listopada we właściwej oprawie.

Kliknij, aby obejrzeć film.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.