foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

Dnia 15.04.2021 r. w naszej szkole odbył się XI Powiatowy Konkurs Językowy o tematyce wielkanocnej dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego, Pana Sebastiana Szaleńca.

W rywalizacji wzięły udział 4 czteroosobowe drużyny reprezentujące następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 8 z Będzina, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisławy Łakomik z Czeladzi, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej z Czeladzi, Szkoła Podstawowa nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego z Czeladzi. Konkurs odbył się online, a uczestnicy mierzyli się z różnymi zadaniami o tematyce wielkanocnej w języku angielskim i niemieckim.

Atmosfera konkursu była wspaniała. Wszyscy pracowali z ogromnym zaangażowaniem.

  • I miejsce w konkursie zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 8 w Będzinie,
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej,
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa  nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi,
  • IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi.

Nagrody dla wszystkich uczestników przygotowało Starostwo Powiatowe w Będzinie oraz nasi sponsorzy: firma DekumDekum z Katowic, Cafe Desa z Czeladzi, Restauracja Art Cafe z Czeladzi, El Chapo Burger z Czeladzi i Pizzeria Maximus z Czeladzi. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Kolejna edycja już za rok!

konkurs jezykowy 15042021

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2022 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.