foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

W piątek, 30 kwietnia 2021 roku, pożegnaliśmy uczniów dwóch klas IV-tych.

Pani dyrektor Agnieszka Rutkowska odczytała, skierowany do uczniów, list gratulacyjny od Starosty Powiatu Będzińskiego pana Sebastiana Szaleńca.

Dwóch uczniów spośród czwartoklasistów - Bastian Bochenek i Kamil Podgórski - zostało nagrodzonych Złotym Indeksem Akademii WSB, a pani Rektor dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz prof. AWSB złożyła gratulacje i życzyła powodzenia wszystkim przyszłym maturzystom.

Stowarzyszenie Czeladzka Innowacyjna Szkoła ufundowało okolicznościowe statuetki dla uczniów wyróżniających się w zakresie edukacji, pracy na rzecz szkoły oraz sportu. Nagrodzeni zostali: Zuzanna Bednarczyk, Kinga Barańska, Wiktor Gruner, Michał Kika, Bruno Kokoszka, Piotr Przybyło oraz Dawid Sarnik. Klasy III pożegnały starszych kolegów drobnymi upominkami oraz prezentacją przypominającą, jak wyglądały te 4 lata obecności tegorocznych maturzystów w naszej szkole.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, życzymy połamania piór podczas zbliżających się egzaminów i powodzenia w dorosłym życiu.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2022 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.