foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

Menu

Uniwersytet Śląski Maturzystów wkrótce uruchamia 3-miesięczne kursy maturalne z 7 przedmiotów do wyboru. Jeżeli taka informacja może zainteresować Państwa uczniów, będziemy wdzięczni za jej opublikowanie.

Zajęcia prowadzą wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego. Kurs z jednego przedmiotu to łącznie 30 godzin zegarowych zajęć, rozłożonych na 3 miesiące. W ten sposób zapewniamy maturzystkom/om opiekę merytoryczną Wykładowczyń/Wykładowców niemal do dnia matury.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wygodnych godzinach popołudniowych i trwają 2,5 godziny zegarowej.

Formularz zapisu oraz wszystkie szczegóły są dostępne na stronie internetowej: maturzysta.us.edu.pl.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

logo humanitas granat 2023

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Projekty

logo aspe 2023

Copyright © 2023 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.