foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

Menu

W serwisie internetowym YouTube został uruchomiony kanał dla uczniów przygotowujących się do matury rozszerzonej z matematyki. Wszystkie materiały oraz treści są i będą całkowicie darmowe. Projekt zakłada przerobienie działów matematyki pod kątem rozszerzenia. Prezentowane będą zadania z matur rozszerzonych wraz z notatkami do samodzielnego studiowania. Zamieszczane będę również filmy teoretyczne. Zachęcamy do korespondencji jakie zagadnienia chcielibyście na kanale zobaczyć. Zapraszamy! Kliknij tutaj.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

logo humanitas granat 2023

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Projekty

logo aspe 2023

Copyright © 2023 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.