foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

W piątek, 1 kwietnia 2022 r., czeladzki Rynek Imienia Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Polski, stał się miejscem ważnego  dla społeczności Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi, wydarzenia. O godzinie 10:00 rozpoczęła się uroczystość ślubowania uczniów z klas o profilu mundurowym. Nastąpiło także nadanie wyższych stopni wojskowych uczniom z klas II, III oraz IV.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Dariusz Waluszczyk - Wicestarosta Będziński, Jan Powałka - Przewodniczący Rady Powiatu, Zbigniew Szaleniec - Burmistrz Miasta Czeladź, Beata Zawiła - Zastępca Burmistrza Miasta ds. Społecznych, Elżbieta Bazańska-Wolska - Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej  w Czeladzi, ppłk mgr inż. Wojciech Bakalarz - Wojskowy Komendant Uzupełnień w Będzinie oraz mjr mgr inż. Jacek Łukasik - Zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Będzinie.

Naszych wojskowych podziwiały także ich Rodziny oraz Bliscy. Dyrekcja oraz Społeczność Szkolna ZSOiT w Czeladzi serdecznie dziękują za przybycie wszystkim zaproszonym Gościom.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2022 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.