foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

W piątek, 29 kwietnia, pożegnaliśmy uczniów klas IV-tych. Uroczystość odbyła się w Kopalni Kultury w Czeladzi. Spotkanie uświetnili swoją obecnością pani Aldona Kopczyńska - Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Będzinie, pani Beata Zawiła - Z-ca Burmistrza Miasta Czeladź ds. Społecznych, pani Elżbieta Bazańska-Wolska - Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej w Czeladzi oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień w Będzinie pan ppłk mgr inż. Wojciech Bakalarz.

Złoty indeks Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej otrzymała Sandra Domagała. Dwoje uczniów z najwyższymi średnimi, Natalia Guzenda (najwyższa średnia ocen wśród absolwentów cywilnych) oraz Jakub Zmarlak (najwyższa średnia ocen wśród uczniów grupy mundurowej), zostało uhonorowanych okolicznościowymi medalami przez ppłk mgr inż. Wojciecha Bakalarza - Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Będzinie. Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem, otrzymali pamiątkowe statuetki, ufundowane przez Stowarzyszenie "Czeladzka Innowacyjna Szkoła" oraz vouchery, które zakupiła Rada Rodziców naszego Zespołu

Pamiątkowe statuetki otrzymali też uczniowie szczególnie angażujący się w życie naszej szkoły i godnie reprezentowali ją w środowisku lokalnym. Podziękowaliśmy także Rodzicom, którzy przez 4 lata zawsze chętnie służyli nam pomocą. Po części oficjalnej uczniowie klas młodszych zaprezentowali skecz, który wprowadził absolwentów kl. IV-tych w maturalny nastrój. Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonym Gościom, Rodzinom i Bliskim naszych uczniów. Dziękujemy także Kierownictwu i Pracownikom Kopalni Kultury w Czeladzi za umożliwienie zorganizowania naszej uroczystości w tych gościnnych progach. Dla maturzystów życzenia połamania piór!

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

humanitas sos logo

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Copyright © 2022 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.