foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

W środę, 29 marca, grupa grafików z klasy 2 gh pojechała na wycieczkę do Liceum Sztuk Plastycznych im.T. Kantora w Dąbrowie Górniczej. Głównym celem było odwiedzenie pracowni grafiki artystycznej, gdzie przesympatyczna pani Agnieszka Budny wraz z tegorocznymi dyplomantami zaprezentowała uczniom proces wykonywania form i odbitek w technikach wklęsłej (metaloryt) oraz płaskiej (litografia). Można było przyjrzeć się z bliska kamieniom litograficznym, prasom drukarskim oraz obserwować młodych artystów przy pracy.

Uczniowie zwiedzili także inne pracownie: grafiki komputerowej, witrażu oraz szkła artystycznego. Dziękujemy za wspaniałą lekcję poligrafii i wiele inspiracji do dalszego kształcenia.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

logo humanitas granat 2023

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Projekty

logo aspe 2023

Copyright © 2023 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.