foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

alkoholizm 12052023W piątek, 12 maja, młodzież naszej szkoły wzięła udział w prelekcji na temat przeciwdziałania alkoholizmowi, która odbyła się w Starostwie Powiatowym w Będzinie. Gościem honorowym i prelegentem był Pan Andrzej Sołtysik - prezenter TVN, były pracownik RMF oraz autor książki, który od 10 lat należy do grupy Anonimowych Alkoholików. Pan A. Sołtysik bardzo ciekawie opowiadał o swoim życiu i błyskotliwej karierze oraz przyczynach i skutkach podstępnej choroby, jaką jest alkoholizm. Mamy nadzieję, że młodzież wyciągnie wnioski z dzisiejszego spotkania i dwa razy zastanowi się zanim sięgnie po alkohol. Dziękujemy za możliwość poznania niezwykle interesującej postaci medialnej jaką jest Pan Andrzej Sołtysik.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

logo humanitas granat 2023

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Projekty

logo aspe 2023

Copyright © 2023 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.