foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

Menu

wszop 23052023We wtorek, 23 maja, grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z opiekunami, wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych, przygotowanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Zajęcia, przeprowadzone przez pana mgr Mirosława Będkowskiego i dra Arkadiusza P. Szajnę, w Laboratorium Kryminalistyki dotyczyły pobierania śladów daktyloskopijnych, ich zabezpieczania i rozpoznawania. Poza świetną zabawą była to też interesująca lekcja, za którą serdecznie dziękujemy Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - WSZOP

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

logo humanitas granat 2023

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Projekty

logo aspe 2023

Copyright © 2023 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.