foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

Menu

turniej szachy 2405202324.03.2023 r. Samorząd Szkolny zorganizował turniej szachowy. W turnieju wzięło udział 21 uczniów. Najlepszą szachistką w naszej szkole okazała się Magdalena Oborska. Drugie miejsce zajął Ksawery Niesiołowski, a trzecie Dominik Wycisk. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych szachowych i nie tylko sukcesów.

W imieniu samorządu dziękujemy panu Robertowi Jackiewiczowi za informatyczną pomoc podczas turnieju.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

logo humanitas granat 2023

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Projekty

logo aspe 2023

Copyright © 2023 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.