foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TECH: programista, hotelarstwo, grafika, logistyka, reklama, LO: ogólny, dietetyka/fitness

logo ue 2020 2021

Menu

dzien weterena 28052023Na czeladzkim rynku, 28 maja 2023 r., świętowaliśmy Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa.

Podczas obchodów, grupa kadetów z naszej szkoły otrzymała nagrody za zdobycie II miejsca w rywalizacji klas mundurowych w ramach obchodów Dnia Weterana. Zawody odbyły się w środę, 24 maja. Miło nam oznajmić, że pamiątkowy medal, z rąk szefa WCR Będzin ppłk. Wojciecha Bakałarza, otrzymała pani Dyrektor Agnieszka Rutkowska. Z kolei wśród wyróżnionych kadetów znalazła się Aleksandra Drążkiewicz, uczennica grupy mundurowej z klasy III LH.

Po części oficjalnej młodzież klas mundurowych zaprezentowała swoje pokazy musztry. Nagrodzonym za udział w zawodach; grupie, prezentującej musztrę pod dow. Aleksandry Drążkiewicz oraz naszemu szkolnemu wojskowemu  sierżantowi Bogdanowi Stanikowi, gratulujemy i bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Partnerzy

wsb dg logo

 

wsl poz logo

 

logo humanitas granat 2023

 

wst kato logo

 

gwsh

 

wsl poz logo

 

wsb

 

holiday inn

Projekty

logo aspe 2023

Copyright © 2023 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Rights Reserved.