Ułatwienia dostępu

Dnia 9 stycznia br. w Hotelu "Forum" w Chorzowie nasi uczniowie, tj. Małgorzata Nowak i Kacper Kurach z kl. 4lh, reprezentowali naszą szkołę w etapie okręgowym XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Temat obecnej edycji to "Turystyka biznesowa - hotele z motywem przewodnim". Etap okręgowy odbywał się równocześnie w 12 okręgach na terenie całej Polski.

Dzisiaj wyłoniono najlepszą 30 uczestników, z najwyższą liczbą punktów. Z wielką dumą informujemy, że Kacper Kurach zakwalifikował się do etapu centralnego, który odbędzie się w terminie 18-21 marca 2024 r. w Bydgoszczy. Powalczy tam o tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej. Laureaci i finaliści tej ogólnopolskiej olimpiady mogą być zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego, a także zwolnieni w części lub w całości z egzaminów wstępnych do szkół wyższych o kierunku zgodnym z profilem olimpiady. To wielki sukces Kacpra i naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych fantastycznych wyników w etapie centralnym!